Reduceri de pana la 65% la 692 produse! Transport gratuit peste 299 lei Livrare in 2-3 zile lucratoare

Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr

★★★★★★★★★★ 5,0 (8 recenzii) Scrie o recenzie

Cod: 54465 · 69 gr.

38,91 lei
  • Miere Manuka MGO400 Conține 15,5% miere de Manuka ecologică.
  • Propolis și uleiuri aromatice Formula include propolis, ulei de lămâie 0,2% și ulei de eucalipt.
  • Administrare zilnică simplă Se recomandă 3-4 bomboane pe zi, câte una înainte de masă.

In stoc Doar 5 buc. disponibile

  • Transport gratuit peste 299 lei
  • Livrare in 24-48h la produsele din stoc
  • Retur 14 zile fara explicatii

Disponibil si in pachet

-5% Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr Miere Manuka MG400+ 250gr Auribee
Mieland + Auribee

Pachet Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr & Miere Manuka MG400+ 250gr Auribee

293,37 lei 308,81 lei

-5% Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr Miere Manuka MG200+ 250gr Auribee
Mieland + Auribee

Pachet Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr & Miere Manuka MG200+ 250gr Auribee

202,74 lei 213,41 lei

Merge bine cu

Descriere

Ingrediente:

zahar ecologic din trestie de zahar, miere de manuka ecologica (15.5%), sirop ecologic de orez brun, ulei de lamaie (0.2%), ulei de eucalipt si propolis (0.1%).

 

Valori nutritionale:

Grasimi0.3 g/100 g
Valoare energetica398 kcal/100 g
Glucide98.8 g/100 g
Sodiu0.095 g/100 g
Proteine0.3 g/100 g
Grasimi saturate0.2 g/100 g


Utilizare :

3-4 bomboane pe zi, cate una cu 20-30 de minute inainte de masa si de a bea orice fel de lichid

(!) bomboanele Manuka nu se recomanda copiiilor cu varsta mai mica de 6 ani

 

Intrebari frecvente

Ce sunt aceste dropsuri si ce contin?
Sunt dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C, din categoria Bomboane. Contin zahar ecologic din trestie de zahar, miere de manuka ecologica (15.5%), sirop ecologic de orez brun, ulei de lamaie (0.2%), ulei de eucalipt si propolis (0.1%).
Cum se administreaza aceste dropsuri?
Se utilizeaza 3-4 bomboane pe zi, cate una cu 20-30 de minute inainte de masa si de a bea orice fel de lichid. Respecta aceste indicatii pentru modul de consum mentionat de producator.
Sunt potrivite pentru copii?
Bomboanele Manuka nu se recomanda copiilor cu varsta mai mica de 6 ani. Pentru copiii peste aceasta varsta, respecta modul de utilizare indicat in descriere.
In ce forma sunt si ce gramaj are ambalajul?
Produsul este sub forma de dropsuri/bomboane. Ambalajul are 69 gr.
Care sunt valorile nutritionale ale produsului?
Valoare energetica 398 kcal/100 g. Glucide 98.8 g/100 g, proteine 0.3 g/100 g, sodiu 0.095 g/100 g. Grasimi 0.3 g/100 g din care saturate 0.2 g/100 g.

Raspunsurile sunt scrise pe baza informatiilor din fisa produsului si de pe eticheta producatorului. Nu inlocuiesc sfatul medicului sau al farmacistului.

Parerile clientilor

5,0 ★★★★★★★★★★ 8 recenzii
  • 5★ 8
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0
Scrie si tu o recenzie
Ce nota ii dai?
Adauga o poza (optional)

Recenziile sunt verificate inainte de publicare. Scrie despre produs, nu despre livrare sau despre magazin.

  1. C.B
    ★★★★★★★★★★

    Recomand aceste dropsuri cu miere de manuka pentru raguseala și dureri în gât.Un produs miraculos.

  2. Melania1
    ★★★★★★★★★★

    Gust intens de propolis , foarte bune . De când le am descoperit sunt nelipsite

  3. stoica C.
    ★★★★★★★★★★

    Aceste dropsuri cu miere Manuka si propolis ma ajuta in raceli ,atunci cand am gatul iritat sau chiar cu infectie .Se comporta ca un antibiotic natural 6 dropsuri pe zi

  4. veravero
    ★★★★★★★★★★

    calmează senzația de usturime și iritație mult mai eficient decât orice pastilă clasică de farmacie.

  5. Nicoleta D.
    ★★★★★★★★★★

    Folosit de la primele semne de dureri în gât este eficient.

  6. Bibi.A
    ★★★★★★★★★★

    Cele mai bune dropsuri cu miere mi-au curățat mucoasa le recomand

  7. Anca N.
    ★★★★★★★★★★

    Aceste dropsuri ma ajută mult cand am senzație de iritație si durere in gât. De asemenea le mai folosesc cand am tuse seacă. Au si un gust foarte bun.

  8. schiopuvalentina
    ★★★★★★★★★★

    Aceste dropsuri ma ajuta foarte mult pe imunitate,chiar sunt eficiente

Dropsuri cu Miere Manuka MGO400, Propolis si Vitamina C 69 gr 38,91 lei

Aboneaza-te la newsletter!